Türkiye’den Hollanda’ya Ev Taşıma

Son zamanlarda Hollanda’ya yapılan göçlerin artması ve dışa göç taleplerinin yıllık ortalamaların üzerine çıkmasıyla  ülkemizden yurtdışına mobilya alımı artmıştır. Türkiye’den Hollanda’ya ev taşıma ve mobilya getirmek işlemlerinin fiyatları Türkiye’ye göre daha yüksektir.  Son günlerde Avrupa Birliği para birimimnin ülkemize olması gerekenden daha fazla artması da bu sebepler arasında yer alan önemli noktalar arasındadır. Türkiye’den Hollanda’ya evden eve nakliyat için sizlere söz verdiğimiz zaman çerçevesinde hizmetler sunarak en iyi biçimde ülkeler arası nakliye çözümlerini başarı ile uygulamaktayız.

Türkiye’den Hollanda’ya Evden Eve Nakliyat

Türkiye’den Avrupa’ya taşınmanız durumunda ücretlendirmeler diğer ülkelere göre daha makul ve kabul edilecilir seviyelerde olmaktadır  Diğer ülkelerde gümrük konusunda bazı kısıtlamalar olması ve buna bağlı olarak vergiler , gümrük masrafları biraz daha fazla ve bütçeyi zorlayıcı olabilmektedir.. Uluslararası zati eşya taşımacılığı nda ise durum biraz farklıdır. Zati eşyaların gümrük vergilerinde muaf tutuluyor olmasından dolayı ödeyeceğiniz tutar diğer durumlara göre çok daha düşüktür.

Hollanda’ya Mobilya Getirmek

Ev Eşyalarınızı taşımak istediğiniz ülkede oturum izninizin olması dahilinde yapacağınız birkaç ufak işle mobilyalarınızı rahat bir şekilde taşıtabilirsiniz. Hollanda’ya mobilyalarınız göndermek için öncelikle eşyalarınız demonte hale getirilmiş ve paketleniş olması gerekir. Bu konuda firmamıza güvenebilirsiniz. Tüm eşyalarınız hazır ise taşımanın gerçekleşmesi için şu belgelere ihtiyaç duyacağız:

  • Eşya listesi (Taşınacak)
  • Konsolosluktan alınmış ikametgâh belgesi veya Edevlet Üzerinden
  • Pasaport fotokopisi
  • Nüfus cüzdan fotokopisi
  • Hollanda’da yaşıyor olduğunuzun kanıtı olan oturum izinlerine ait belgeler
  • Gümrükleme için gerekli vekaletname

Türkiye’den Hollanda’ya ev taşıma fiyatları konusunda sizlere en uygun çözümü sunmaktayız, yüzlerce memnun müşterimizin arasına her geçen gün yenilerini ekleyerek sektör içerisinde emin adımlarla yön verici olmaya devam etmekteyiz.. Deneyimli ve işinin uzmanı personelimiz, taşınma sırasında ihtiyacınız olan her konuda kısa zamanda size en doğru çözümü bularak nakliye sürecinizi sonlandıracak ekiplere sahip önemli kurumlar arasında yer almaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir