Uluslararası Evden Eve Nakliyeciler

Uluslararası Evden Eve Nakliyeciler arasında yeniliklere her zaman önem veren ve bu kapsamda kendini gelişmeye acık en iyi kurumlar arasına hızlı bir şekilde yerleştiren BİRLİK Lojistik AŞ Sizlere hakettiğiniz kaliteyi en uygun koşulların eşliğinde hizmetler sunarak vermektedir. Deneyimli ve işinde firma olduğumuz için taşımacılığın her aşamasına uygun koşulların nasıl sağlanacağı konusunda bilgiliyiz. Bugüne kadar çok sayıda referans biriktirmiş ve bunu her adımda başarı ile sunduğumuz olmamızla beraber, güvenilir görüntü bırakmak bizim işimizdir. Bizi tanıyan müşterilerimiz, nasıl bu konu da başarı sağlamış olduğumuzu da biliyorlar. Sizler de bu uzun yolculuklarımız içerisinde bizlerle beraber olacaksınız. Müşterimiz değil yol arkadaşımız olmaya hazırlanın diyoruz. Yolculuğumuzda, gerekli bütün bilgileri bizlerden dilediğiniz şekilde alabileceksiniz.

BİRLİK AŞ Taşınma maliyetinizi düşürme adına, eşyanızın miktarı ve gideceği güzergah göz önünde bulundurularak, en uygun niteliğe sahip aracımızı kullanmaktayız. Ayrıca araçlarımız çevreye duyarlı, yeşil ve sessiz motor Euro 6 emisyon standartlarına sahip, yüksek model, alüminyum kapalı kasalıdır.

Uluslararası taşıma işlerinin en önemli aşamalarından birisi gümrük işlemleridir.Ev eşyalarınızın, otomobilinizin, motorsikletinizin bedelsiz ithalat ve ihracat işlemlerini gümrük mevzuatı alanında uzmanlaşmış personelimiz tarafından yurtiçinde ve yurtdışında sizin adınıza yapmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir